“Шахтар” зіграв унічию у надскладному матчі з “Інтером”

Фото АР

Сьогодні, 27 жовтня, донецький “Шахтар” у домашньому матчі на столичному НСК “Олімпійський” зіграв у результативну нічию з міланським “Інтером”.

Про це інформує UATV.

На 15-й хвилині головний тренер Луїш Каштру був вимушений зробити заміну. Пошкодження отримав нападник донеччан Дентіньо.

На 16-й хвилині італійська команда організувала дві результативні атаки біля воріт молодого голкіпера “гірників” Анатолія Трубіна. 19-річний воротар відбив удар Ромелу Лукаку.

Потім Ніколо Барелла потрапив у поперечину.

У другому таймі, на 54-й хвилині, Лаутаро Мартінес не влучив у порожні ворота.

На 62-й хвилині Давид Хочолава покинув поле, де його замінив захисник збірної Микола Матвієнко, а на 88-й Алан Патрік вийшов замість Марлоса.

Отже, “Шахтар” здобув важливе очко. Після двох зіграних турів групового етапу Ліги чемпіонів українська команда з 4 очками очолює групу. У першому турі “гірники” сенсаційно обіграли мадридський “Реал” на виїзді (3:2)

Зазначимо, що у серпні цього року у півфіналі Ліги Європи УЄФА “Інтер” розгромив донеччан з рахунком 5:0.