“Шахтар” розгромив “Вольфсбург” і вийшов до 1/4 ЛЄ

Фото УЄФА

Донецький футбольний клуб “Шахтар” у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи розгромив німецький “Вольфсбург”.

Про це повідомляє UATV.

Матч пройшов на столичному стадіоні НСК “Олімпійський” і закінчився з рахунком 3:0.

На 65-й хвилині головний арбітр Іван Кружляк призначив пенальті у ворота донецької команди, але після перегляду відеоповтору змінив своє рішення. Також арбітр видалив захисника “Шахтаря” Давида Хочолаву. Незабаром другу жовту картку отримав гравець “Вольфсбурга” Джон Брукс і покинув поле. Команди знову опинилися в рівних умовах.

Відзначимо, що “гірники” тричі вразили ворота суперника за останні три хвилини гри. М’ячі забили: Жуніор Мораес (89-я хвилина, 90+3) і Манор Соломон (90+1).

Нагадаємо, що поєдинок у Німеччині напередодні карантину завершився перемогою донецької команди (2:1). В 1/4 фіналу Ліги Європи “Шахтар” зіграє проти переможця протистояння “Айнтрахт” – “Базель”.

Раніше повідомлялося, що Остап Маркевич став головним тренером “Маріуполя”.

Нагадаємо, що Володимир Шаран продовжить тренувати “Олександрію”.