Сервіс Google провів редизайн хмарного сховища Drive

Також компанія Google оголосила про зміни в тарифних планах на сервіс

uatv
15.05.2018

Фото з сайта techcrunch.com

Хмарний сервіс зберігання даних Google Drive отримав новий бренд і тепер називається Google One, пише TechCrunch.

Безкоштовний тариф з 15 ГБ пам’яті залишиться. Крім нього, з’явиться тарифний план на 100 ГБ за $1,99 долл. на місяць, 200 ГБ за $2,99 на місяць, а план з 2 ТБ сховища подешевшав з $19,99 до $9,99 на місяць. Від тарифного плану з 1 ТБ за $9,99 в Google відмовилися. Користувач може також розділити сховище з чотирма членами сім’ї.

Користувачі, які оплатять нові тарифні плани, отримають підтримку від фахівців компанії Google, завдяки якій зможуть розібратися в продуктах компанії і додаткових налаштуваннях. У США ці експерти будуть доступні цілодобово через чат, електронну пошту та телефон. В інших країнах лінійка варіантів підтримки може відрізнятися.

Крім доступу до експертів, компанія також обіцяє надати абонентам інші переваги. Директор Google One Лариса Фонтен сказала, що вони можуть включати знижки на готелі, які ви знайдете в пошуку Google, кращі тарифи для інших сервісів Google або кредитів в Google Play. “Ми сподіваємося побудувати їх з часом”, – зазначила вона.

Читайте такожНа конференції розробників Google проект оплати в київському метро визнали одним із найпрогресивніших

Новий сервіс отримав і нове оформлення. Зокрема, фон сторінки тепер білий, а не сірий, змінений шрифт, який використовується для заголовків. Також значок “Налаштування” був розміщений на одній лінії з панеллю пошуку.

Відзначається, це не негайні зміни. Протягом наступних кількох місяців Google оновить всі існуючі плани зберігання в облікових записах Google One, починаючи зі США, після чого піде глобальне розгортання. Google також повідомляє, що незабаром з’явиться новий додаток для Android, яке допоможе користувачам управляти своїм планом (а не файлами).

Джерело TechCrunch
дата 15.05.2018
категорії Технології
поділитися
Топ новин на UA|TV