Сервіс для бізнесу: на засіданні Нацради реформ обговорили концепцію зміни митниці

uatv
30.06.2020
Фото ОП

Під час засідання Національної ради реформ, яке відбулося сьогодні, 30 червня, під головуванням президента Володимира Зеленського, обговорили концепцію реформування митниці.

Про це повідомляє пресслужба глави держави, інформує UATV.

“Обговорили першочергові законопроєкти щодо реформування галузей економіки, які будуть доопрацьовані Кабінетом міністрів і Верховною Радою. Зокрема, на засіданні було представлено концепцію реформування митниці“, – зазначається у повідомленні.

Мова йшла про те, що митниця має відійти від бюрократичних процедур і стати зручним сервісом для бізнесу.

Зазначається, що створення мережі “відкритих митних просторів” допоможе збільшити заробітну плату митників, а також оновити інфраструктуру митниць, провести автоматизацію і діджиталізацію митної системи.

“Головною концепцією відкритого митного простору є те, що ми відходимо від класичного штампу й перетворюємо це на платний сервіс”, – наголосив голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі.

Планується посилити відповідальність за контрабанду та уніфікувати митні ставки, адже зараз Україна за кількістю ставок мита є одним з антирекордсменів у світі.

Під час засідання Нацради реформ також представили попередню версію законопроєкту про податок на виведений капітал.

“Будь-яку реформу, якщо ви не готові впроваджувати, – не треба її чіпати. Мені здається, що якщо ми запроваджуємо податок на виведений капітал, то запроваджуйте. Запроваджуйте – і все. Якщо він поліпшує життя людей – треба запроваджувати. Без цих “вправо”, “вліво”, “трішки”, “спробуємо”. Мені так здається”, – зазначив Володимир Зеленський.

Учасники засідання після обговорення законопроєкту домовилися продовжити працювати над його удосконаленням.

Раніше повідомлялося, що президент провів перше засідання Національної ради реформ.

Нагадаємо, Зеленський затвердив персональний склад Нацради реформ.

Джерело UATV
дата30.06.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×