Серйозні тренування: як юна танцівниця Анастасія Макогоненко прагне до успіху (ВІДЕО)

uatv
07.12.2019
Скрін UATV

Анастасія Макогоненко є п’ятикратною чемпіонкою всесвітньої танцювальної олімпіади IDO Grand Prix у сольних і дуетних виступах. Також вона віце-чемпіонка світу за версією чемпіонату “Dance fever“, який відбувся в Чехії, а крім того, чотириразова переможниця міжнародного турніру Samson. Дівчинка вже встигла завоювати чотири медалі на першому кубку України Dimond cup нового танцювального сезону. І це ще не повний список перемог юної чемпіонки.

Втім, спортивна кар’єра Насті почалася задовго до її появи на світ – ще в ранньому дитинстві танцями займалася її мама Олександра, ще й так серйозно, що вирішила відкрити власну танцювальну школу.

Танцювальна кар’єра самої Анастасії почалася в три роки – перші виступи в рідній Одесі, а перший великий турнір – Всеукраїнська танцювальна олімпіада в Тернополі два роки тому.

Своїм артистичним здібностям дівчинка знайшла ще одне застосування – моделінг. Її кар’єра у фешн-індустрії почалася, коли їй було всього чотири. Тоді Настуся пройшла кастинг на участь у Ukrainian Fashion Week.

Після цього юну спортсменку стали запрошувати на покази та фотосесії для обкладинок журналів, а одного разу вона навіть отримала пропозицію стати обличчям бренду дитячого одягу відомого одеського дизайнера.

Настя завжди хоче бути першою. Фраза: головне не перемога, а участь – не для неї. Так заведено і в танцювальній школі, де вона тренується. Установка тільки на призові місця.

“Наш танцювальний клуб змітає велику кількість нагород на всіх великих чемпіонатах. Тому вона з дитинства чує, що головне – перемога. Настя себе готує до того, що їй потрібно виграти”, – говорить мама дівчинки.

Перемогам передують щоденні серйозні тренування: з спортивного залу додому Настя може повертатися пізно ввечері, особливо тоді, коли триває серйозна підготовка до турнірів.

“Потрібно посміхатися, потрібен гарний костюм і, головне, добре танець поставити”, – ділиться своїм секретом успіху юна спортсменка.

Мама Насті часто сидить у журі різних змагань, ось і знає, яким має бути ідеальний переможний виступ.

“У Насті є маленький секрет – перед кожними заходами у нас договір: нове змагання – це моя нова сукня. Для того, щоб у неї був стимул до перемоги. Анастасія сильна характером і переможниця за натурою. Я вважаю, що для дитини це дуже хороша риса, тому що саме такі діти будуть прагнути й домагатися досить високих поставлених цілей і представляти Україну на світовому рівні”, – говорить дизайнерка Вікторія Сливченко.

Мотивація до перемоги у Настусі залізна – в майбутньому вона мріє піти по стопах мами і так само, як вона, виховувати чемпіонів, які прославлятимуть Україну.

Більше випусків програми “Future UA” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 07.12.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×