Серед відправлених на карантин пасажирів поїзда “Київ-Москва” є українці

uatv
21.02.2020
Фото ДПСУ

Державна прикордонна служба України отримала інформацію, що в Брянську пасажирів вагона поїзда “Київ-Москва” залишили на карантин через громадянку Китаю з високою температурою.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ДПСУ.

У відомстві зазначили, що громадянка Китаю дійсно прямувала в Росію цим потягом та перетнула український кордон 20 лютого.

“Під час прикордонного оформлення та спілкування з нею прикордонники Сумського загону повідомили її про обмеження щодо пропуску громадян Китаю суміжною стороною, однак жінка вирішила продовжити свою поїздку. Крім того, військовослужбовці цікавилися станом її здоров’я та отримали відповідь, що скарг немає. За зовнішніми ознаками хворою жінка також не виглядала. Додамо, що іноземка днями прибула в Україну з Мінська літаком, і під час проходження контролю на кордоні її стан здоров’я занепокоєння не викликав”, – йдеться в повідомленні.

За даними ДПСУ, від російської сторони відомо, що громадянка КНР повертатись на територію України не буде у зв’язку з тим, що вона розміщена та перебуває в одному з медзакладів. За наявною інформацією, вагон з іншими пасажирами, які в ньому перебували, зараз в обсервації, проте невідомо, де саме.

У вагоні під час контролю, окрім громадянки Китаю, перебувала ще 21 людина. З них 13 громадян України, зокрема двоє провідників, 6 громадян РФ і по одному громадянину з Узбекистану та Канади.

За даними МОЗ, станом на 21 лютого у світі зареєстровано 76 723  лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 247 – летальні. Одужало вже 16 415 людей.

“82% усіх випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, зафіксовано в одній провінції Китаю – Хубей, за межами Китаю – 1156 випадків у 27 країнах світу. У країнах Європи зареєстровано 47 випадків (Німеччина – 16; Франція – 12; Велика Британія – 9; Італія – 3; Росія – 2; Іспанія – 2; Фінляндія, Швеція та Бельгія – по одному випадку). До переліку країн, у яких зафіксовані випадки COVID-19, додалася Ісламська Республіка Іран. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше евакуйованих з Китаю українців під охороною привезли з харківського аеропорту до медцентру “Нові Санжари”, де вони пробудуть два тижні.

Джерело UATV
дата 21.02.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV