Секрети успіху: як музичний колектив RADZ прославився в Європі (ВІДЕО)

uatv
17.09.2019
Скрін з відео

RADZ – це художній союз всіх проєктів братів Дмитра та Сергія Радзецьких, за допомогою якого вони розробили абсолютно оригінальний продукт. Професіоналізм музикантів, оригінальність творчого мислення, висока якість їхньої творчості і несподівані повороти, слова і дії на сцені гарантують гурту яскраву особливість. Девіз колективу: “А чому ні ?!“. Гурту вдається знову і знову дивувати публіку.

Назва колективу народилася з перших чотирьох букв прізвища братів Радзецьких.

“Це наше творче об’єднання, в якому ми в різних складах створюємо різну музику. Певною мірою це можна назвати гуртом. Тобто RADZ – і проєкт, і творча лабораторія, і все разом. І прикладів подібного роду новоутворень дуже багато в музиці і в мистецтві. Участь в нашому колективі беруть також наші друзі-музиканти, яких ми залучаємо до різних проєктів”, – говорить Дмитро.

Брати займаються музикою з п’яти років. Для них це переросло в форму спілкування як один з одним, так і з публікою. За словами Дмитра та Сергія, для них це стало необхідністю, оскільки допомагає самовиражатися і втілювати свої ідеї.

“У нас є мета – реалізувати всі свої незвичайні музичні ідеї, оскільки вони у нас постійно з’являються. Ці ідеї можуть виражатися в незвичності форми, незвичності поєднання інструментів, поведінки на сцені, якихось композиційних побудов. Ми не соромимося і пробуємо це все втілити в життя. У нас є дуже багато друзів-однодумців, музикантів, які допомагають нам зробити все красиво”, – розповідає Сергій.

Учасники гурту люблять експериментувати і поєднувати на перший погляд несумісні речі, наприклад, класичну музику і електроніку.

Колектив презентував свою творчість також за кордоном.

“У нас був такий експеримент – ми їздили влітку в європейський тур в форматі RADZ. Крім мене та Діми, був ще барабанщик і трубач. Ми зробили програму, яка поєднує і композиції “Чай з М’ясом”, і композиції дуету “Big Second”, і Дмитрові сольні, і “SЮR BAND” – і всю цю програму ми презентували під егідою RADZ”, – зазначає Сергій.

Більше випусків програми Music day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 17.09.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV