Секретаріат Кабміну і Стенфордський університет підписали меморандум про співпрацю

Фото Укрінформ-UATV

Відповідний меморандум про співпрацю разом з відомим американським філософом, політологом, професором Центру демократії, розвитку та правовладдя Cтенфордського університету Френсісом Фукуямою підписав держсекретар КМУ Володимир Бондаренко, повідомляє Укрінформ.

“Нова якість держслужби – це те, чого потребують українці. Не треба допомагати сьогодні уряду, а треба приходити в уряд і працювати, аби зрушити машину державної служби. Наша мета: зробити сильну країну – з сильною демократією, з сильною економікою, сильною судовою системою”, – сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Фото Укрінформ-UATV

Як наголосив міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко, підписання такого документу – це результат попередньої домовленості уряду щодо співпраці у впровадженні реформи держуправління в Україні, зокрема реалізації проекту “Цикл зворотного зв’язку державної служби” за підтримки PGA і СDDRL, КSE та СКМУ для проведення базового дослідження державної служби в Україні з метою її постійного вдосконалення.

Це дослідження вперше відбудеться в Україні. Воно передбачає опитування різних категорій посадовців за такими ключовими параметрами сучасної державної служби, як меритократичність, автономність, організаційні цінності та результативність. Це дозволить краще зрозуміти поточний стан державного апарату України та напрацювати конкретні рекомендації з вирішення наявних проблем.

Читайте також: За два місяці Україна експортувала до ЄС на 3,3 млрд доларів, – Володимир Гройсман

Саєнко переконаний, що рекомендації, які надаватимуть урядовцям, допоможуть вдосконалити нашу державну систему, покращити якість урядових рішень, прискорять розгортання реформи державного управління в Україні.

“Це буде дуже тісна співпраця між установою, яку представляю, я та українським урядом. Сподіваюся, що таке співробітництво допомагатиме Україні рухатися у правильному напрямку у сфері державного управління”, – переконаний професор Фукуяма.

Він підкреслив, що особисто переймається питанням розвитку демократії у світі і вважає, що нині Україна є однією з тих держав, яка змушена виборювати своє право бути вільною та демократичною державою, попри перепони, які чинить РФ.

Прямий ефір