СБУ заблокувала діяльність мережі інтернетагітаторів, якими керували з Росії (ФОТО)

uatv
25.01.2021
Фото СБУ

Служба безпеки України викрили і припинила діяльність керованої з РФ мережі інтернетагітаторів, які діяли на території Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської та Закарпатської областей.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт СБУ.

Задокументовано, що за завданням російських кураторів зловмисники скоординовано поширювали у соцмережах матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності та конституційного ладу нашої країни, розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Загалом СБУ викрила 4 інтернетагітаторів, які поширювали антиукраїнські матеріали, виправдовували російську збройну агресію, закликали громадян підтримати відділення Закарпатської області.

Кіберфахівці зазначають, що активізація мережі інтернет-агітаторів збігається з так званими “тарифними протестами”. Встановлено, що на замовлення іноземних кураторів фігуранти підбурювали користувачів соцмереж до участі в акціях протесту та порушення громадського спокою.

Наразі дії зловмисників кваліфіковано за ст. 110 про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України Кримінального кодексу. Слідчі органів безпеки оголосили їм про підозру.

Тривають слідчі дії.

Раніше СБУ запобігла вивезенню з України унікального прижиттєвого видання “Кобзаря”, а також викрила мережу call-центрів, які обслуговували російський бізнес.

Джерело UATV
дата 25.01.2021
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×