СБУ викрила міжрегіональну мережу антиукраїнських інтернет-пропагандистів

Зловмисників фінансували представники спецслужб РФ

uatv
05.11.2018

Фото Укрінформ-UATV

Співробітники Служби безпеки України заблокували діяльність міжрегіональної мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, які діяли на користь країни-агресора. Про це передає прес-служба СБУ.

Оперативники спецслужби викрили в Одесі, Києві та Сєверодонецьку дев’ять проросійських пропагандистів. Зловмисників фінансували представники спецслужб РФ.

Ворожі агітатори публікували надіслані з Росії політичні новини та закликали до проведення акцій непокори і масових заворушень. Кремлівські інформаційні агенти публікували заклики до повалення конституційного ладу та державної влади в нашій країні, а також підтримки терористів “Д/ЛНР”.

В СБУ відзначили, що пропагандисти, через маніпулювання громадською думкою інтернет-користувачів, повинні були впливати на хід проведення майбутніх виборів Президента України.

“Служба безпеки України вкотре звертається до громадян бути уважними, не піддаватись негативному інформаційному впливу з боку підконтрольних спецслужбам РФ пропагандистів та не сприяти зловмисникам у розповсюдженні фейкових “новин” і пропаганди”, – сказано в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, що російські спецслужби вербують родичів українських військових.

Джерело UATV
дата 05.11.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV