СБУ припинила діяльність проросійських інтернет-агітаторів

uatv
21.03.2019
Фото з сайта pixabay.com

У прес-службі СБУ розповіли, що ФСб Росії дедалі частіше втручається у виборчі процеси в Україні через намагання маніпулювати настроями українців в інтернеті.

Російські агітатори поширюють інформацію щодо неможливості проведення в Україні чесних виборів Президента, а також розпалювання міжконфесійної ворожнечі після отримання українською церквою Томосу.

Також російські спецслужби продовжують розповсюдження пропагандистських матеріалів антидержавного змісту.

Так, СБУ припинила діяльність розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, до складу якої входили четверо мешканців Миколаєва та четверо одеситів. Учасники мережі поширювали в інтернеті матеріали з ознаками сепаратистського змісту, спрямовані на штучне загострення ситуації в регіоні напередодні та під час президентських виборів.

“За кураторства російської сторони зловмисники поширювали у соцмережі “Вконтакте” через спільноти антиукраїнського спрямування інформаційні матеріали з ознаками закликів до зміни меж державного кордону України. Учасники мережі отримували за “роботу” матеріальну винагороду через сервіси грошових переказів, які внесені до “санкційного” списку та, відповідно, заборонені в Україні”, – розповіли в СБУ.

Нагадаємо, що на блокпосту в зоні ООС Нацгвардія затримала бойовика.

Джерело UATV
дата 21.03.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV