#SaveSentsov: У 5-ту річницю ув’язнення Сенцова українці проводять акції підтримки

uatv
10.05.2019
Фото Facebook Людмила Денісова

Сьогодні – 5 років, як український режисер Олег Сенцов незаконно утримується у російській в’язниці, повідомляє UATV.

Увесь цей час на підтримку українського режисера відбуваються численні акції та лунають вимоги від відомих діячів культури звільнити Олега.

Щоб нагадати про затримання українських політв’язнів,  активісти сьогодні проведуть низку акцій на підтримку бранців Кремля.

Так,  сьогодні відбудеться акція “Саджайте квіти, а не людей” до 5-ї річниці арешту Олега Сенцова. Письменники, актори, музиканти та правозахисники висадять квіти для заручників Кремля на вулиці Михайла Грушевського.

Крім того, о 13:30 від пам’ятника Ярославу Мудрому (Золоті Ворота) стартує символічна хода до 14 посольств країн-членів Ради Європи, що знаходяться в Києві.

Під час акції-перформансу активісти передадуть кожному посольству листа від українських заручників Кремля та нагадають країнам-членам Ради Європи, що будь-який діалог із Путіним треба починати із питання звільнення Олега Сенцова та усіх заручників Росії.

Активісти переконані, що саме це питання має стати основним на засіданні Комітету міністрів Ради Європи, яке відбудеться 16-17 травня 2019 року в Гельсінкі.

Раніше у Москві активісти вийшли на одиночні пікети в підтримку Олега Сенцова.

Джерело UATV
дата 10.05.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV