Саміт НАТО в Лондоні: військовий експерт прокоментував український контекст зустрічі

uatv
03.12.2019
Фото UATV

У Лондоні 3-4 грудня відбудеться саміт НАТО. Варто відзначити, що президент Володимир Зеленський не поїде до Великої Британії, Україну представить Вадим Пристайко, який візьме участь у конференції NATO Engages.

Як повідомив в студії UATV військовий експерт Владислав Селезньов, турбуватися з цього приводу не потрібно хоча б тому, що нещодавно з офіційним візитом в Україні перебував генсек НАТО Єнс Столтенберг.

“Він провів кілька досить серйозних заходів, зустрічей із вищим військово-політичним керівництвом нашої країни. Крім цього, функціонал і взаємодія ВСУ з нашими партнерами реалізовується протягом декількох останніх років”, – каже гість студії.

За словами Селезньова, з чим пов’язане рішення Офісу президента не відправляти представницьку делегацію на саміт в Лондоні – невідомо. Можна припустити, що наразі Офіс президента зосереджений на організації проведення саміту в Нормандському форматі в Парижі.

“Можливо, всі зусилля спрямовані саме туди. Що стосується наших колег із Північноатлантичного альянсу – вони дуже детально поінформовані й про стан ЗСУ, й в цілому про військово-політичну ситуацію як всередині нашої країни, так і по всьому периметру кордонів України”, – висловився експерт.

Також гість нагадав про нещодавній візит начальника Генерального штабу – головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака – в Брюссель.

“Він спілкувався зі своїми колегами, начальниками генеральних штабів, які мають безпосереднє відношення до блоку НАТО. Під час цього заходу він також міг поінформувати своїх колег про стан справ як в ЗСУ,так і в межах російсько-української війни”, – сказав Селезньов.

Телеверсію інтерв’ю з Владиславом Селезньовим дивіться в програмі “Лицом к лицу” 3 грудня о 15:00 на телеканалі UATV.

Джерело UATV
дата 03.12.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×