Рятувальники ОС за тиждень допомогли відремонтувати 48 будинків, – штаб (ФОТО)

uatv
12.07.2020
Фото штаб ООС

Протягом тижня підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій зі складу Об’єднаних сил активно залучалися як до ліквідації пожеж на Донбасі, так і піротехнічних робіт, ремонту пошкоджених будинків та допомагали людям, які перетинають контрольні пункти в’їзду/виїзду.

Про це повідомляє UATV із посиланням на штаб ООС.

Зазначається, що основні сили та засоби підрозділів ДСНС залучались до гасіння окремих осередків горіння лісової підстилки у Новоайдарському районі на Луганщині. Нині пожежа повністю контрольована, загрози поширення вогню немає.

Окрім цього, піротехніки ДСНС обстежили 35 гектарів території Донецької та Луганської областей, в результаті чого вилучили та знешкодили 559 вибухонебезпечних предметів.

Читайте також: Гасити пожежу на Луганщині допомагає військова техніка, – штаб ООС (ФОТО)

Також цього тижня співробітники ДСНС здійснювали роботи з відновлення пошкоджених ворожими обстрілами житлових будинків та об’єктів інфраструктури на території Донецької області. Упродовж тижня відновлено 48 будинків. Усього з початку робіт – 1272.

Раніше повідомлялося, що під час кількаденного візиту на Донбас посли чотирьох республік – Польщі, Латвії, Словаччини та Естонії – передали гуманітарну допомогу військовим та лікарям.

Джерело UATV
дата 12.07.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×