Руслан Рябошапка у Брюсселі розповів про перші кроки в оновленні органів прокуратури (ФОТО)

uatv
04.12.2019
Фото ГПУ

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка здійснив візит до Брюсселю, де відвідав інституції Європейського Союзу.

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу ГПУ.

Так, Рябошапка провів зустріч із новопризначеним Комісаром ЄС із питань юстиції Дідьє Рейндерсом, який розпочав свою каденцію в оновленому складі Європейської Комісії під керівництвом президента Урсули фон дер Ляєн. Вони обговорили поточний стан та подальші пріоритети у реформі Генеральної прокуратури і сектору юстиції в Україні, а також домовилися координувати подальші зусилля з метою ефективної реалізації судової реформи, яка б, зокрема, враховувала рекомендації Венеціанської комісії.

Рейндерс позитивно оцінив перші кроки, спрямовані на реформу органів прокуратури.

У межах зустрічі із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності Жаном-Крістофом Бельяром Рябошапка високо оцінив підтримку ЄС, наголосивши на важливості оновлення персонального складу прокуратури, Верховного Суду, Вищої кваліфікаційної комісії судів України та Вищої ради правосуддя.

“Сьогодні ми завершили формування антикорупційних органів, які створювались за активної підтримки Євросоюзу. Ми працюємо над конкретними результатами, які підтвердять ефективність створеної антикорупційної системи”, – зазначив Рябошапка.

Водночас Бельяр запевнив у чіткій позиції нового керівництва Єврокомісії щодо підтримки внутрішніх реформ в Україні.

Також під час візиту генеральний прокурор також провів зустріч із членами Парламентського Комітету Асоціації та Комітету Європейського Парламенту із закордонних справ. Рябошапка детально поінформував членів Європарламенту щодо нещодавніх антикорупційних кроків, законодавчих ініціатив та ключових елементів реформи Генеральної прокуратури України. 

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський звернувся до співробітників ГПУ. Він заявив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури.

Джерело UATV
дата 04.12.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×