Розвідка України та членів НАТО розширять співпрацю для протидії РФ

uatv
21.06.2019
Фото Міноборони України

Розвідувальні органи України та країн-членів НАТО налагодять активну співпрацю з метою протидії російській агресії на території нашої держави, а також можливим військовим діям Росії у регіонах Чорного та Балтійського морів.

Про це начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василь Бурба домовився з керівниками розвідувальних структур держав-членів НАТО під час офіційного візиту до країн Балтії, інформує прес-служба Міноборони.

“З метою своєчасного виявлення ознак підготовки Росії до розширення збройної агресії проти нашої держави та можливих військових дій РФ в регіонах Чорного та Балтійського морів керівники воєнних розвідок Північноатлантичного Альянсу та України домовилися про значне збільшення обсягів обміну розвідувальною інформацією. Наразі вже здійснюється підготовка спільних розвідувальних оцінок щодо дій країни-агресора представниками ГУР МО України та НАТО”, – йдеться у повідомленні.

Також сторони під час зустрічі підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері розвідувальної діяльності.

Генерал-полковник Василь Бурба обговорив з начальниками воєнних розвідок Литви, Латвії та Естонії налагодження обміну досвідом протидії російській агресії за низкою ключових напрямів проведення розвідки. Основну увагу під час зустрічі сторони приділили галузі кібернетичної розвідки.

Окрім цього, під час зустрічі очільник ГУР Міноборони України передав представникам країн-членів НАТО чергові докази військової активізації РФ на окупованих територіях України і поблизу кордонів країн Європи.

Нагадаємо, за даними розвідки, бойовики обстрілюють позиції ЗСУ з житлових кварталів Донецька.

Джерело UATV
дата 21.06.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV