Розслідувати до кінця справи про вбивства Гонгадзе і Шеремета вимагають журналісти і правозахисники

Публічну заяву з такими вимогами підписали шість медійних і громадських організацій

uatv
16.09.2018

Фото Укрінформ-UATV

Українські медійники і правозахисники вимагають у влади завершити розслідування і назвати нарешті замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, а також розслідувати вбивство Павла Шеремета.

Під відповідною публічною заявою підписалися шість журналістських і громадських організацій, передає Укрінформ.

“Ми звертаємося до керівників правоохоронних органів і вимагаємо максимально якісно і оперативно розслідувати найбільш болючі для суспільства справи вбивства Георгія Гонгадзе і Павла Шеремета. Ми хочемо почути публічний звіт влади про хід цих розслідувань, і чекаємо якнайшвидшого їхнього завершення і покарання винних”, – зазначається у заяві.

Також підписанти заяви стурбовані, що, незважаючи на велику кількість нападів на журналістів, кількість розслідувань і вироків нападникам лишається на тому самому рівні і становить не більше 10% від кількості порушених справ.

Публічну заяву підписали Інститут масової інформації, “Детектор медіа”, Центр громадянських свобод, Центр інформації про права людини, Інститут демократії ім. Пилипа Орлика та Донецький інститут інформації.

Нагадаємо, посол США закликала якнайшвидше розслідувати справу Павла Шеремета. Вона бажає правосуддя для сім’ї Павла, його друзів та українського народу.

Джерело Укрінформ
дата 16.09.2018
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×