Розслідування катастрофи літака МАУ: Єнін закликав Іран забезпечити доступ до всіх матеріалів

uatv
19.10.2020
Фото МЗС

Заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін зустрівся в Тегерані з міністром закордонних справ Ірану Мохаммадом Джавадом Заріфом. Темою розмови був, зокрема, переговорний процес щодо збиття літака МАУ в січні 2020 року.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт МЗС.

“Вітаємо рішення Ірану взяти на себе всю відповідальність за збиття українського літака, а також готовність забезпечити однаковий розмір компенсації родичам всіх жертв незалежно від їхнього громадянства”, – зазначив заступник міністра. 

Єнін наголосив на необхідності неупередженого та об’єктивного розслідування обставин авіакатастрофи та закликав іранську сторону забезпечити доступ до всіх відповідних матеріалів.

“Прогрес у переговорному процесі щодо українського літака сприятиме нормалізації співпраці з Іраном в усіх сферах”, – наголосив він.

Євгеній Єнін детально поінформував Мохаммада Заріфа про наслідки агресії РФ проти України, зокрема мілітаризацію в Азово-Чорноморському регіоні, та утиски проти жителів окупованого Криму.

Мохаммад Заріф підтвердив підтримку територіальної цілісності України та непорушності її кордонів. Він також запевнив, що жодна третя країна не впливатиме на політику Ірану щодо нашої країни.

Нагадаємо, що заступник міністра закордонних справ напередодні другого раунду переговорів щодо компенсації за збиття літака МАУ над Тегераном провів зустріч із послами країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі.

Раніше Єнін прокоментував звіт Ірану про дані з “чорних скриньок”.

Джерело UATV
дата 19.10.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×