Розшифрування “чорних скриньок” літака МАУ розпочнеться 20 липня, – Іран

uatv
29.06.2020
Фото АР

Іран і Франція домовилися про дату розшифрування “чорних скриньок” літака МАУ, який іранські ППО збили у небі над Тегераном 8 січня 2020 року.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Ірану з міжнародних і правових питань Мохсен Бахарванд, інформує Європейська правда.

“Іранська організація з питань цивільної авіації (CAO) провела необхідну переписку з французьким бюро з розслідування і аналізу авіаційних подій, і угода майже завершена”, – сказав Бахарванд

За його словами, роботу над розшифруванням “чорних скриньок” планують розпочати з 20 липня.

“Якщо все піде так, і ніяких несподіваних подій не трапиться, “чорну скриньку” буде доставлено до Франції авіаційною командою з нашої країни, і робота зі зчитування та вилучення інформації розпочнеться 20 липня 2020 року”, – сказав він.

Бахарванд додав, що команда експертів і технічних фахівців з Ірану буде керувати розслідувальною роботою, а зчитування інформації буде здійснюватися під керівництвом і контролем іранської команди.

“Інші країни, так чи інакше пов’язані з цією трагічною подією, можуть направити свого представника до Франції в якості спостерігача“, – запевнив заступник міністра.

Раніше повідомлялося, що після послаблення карантину Україна активізує переговори з приводу катастрофи літака МАУ.

Також стало відомо, що затримано вже шістьох обвинувачених у зв’язку зі справою про збиття літака авіакомпанії МАУ.

Джерело Європейська правда
дата 29.06.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×