Розпочато подання заявок на участь у конкурсі “Благодійна Україна-2019”

uatv
24.12.2019

Асоціація благодійників України оголосила активну фазу Національного конкурсу “Благодійна Україна-2019”. У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період із 1 січня по 31 грудня 2019 року.

Метою конкурсу є підтримка та розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 1 березня 2020 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5-10 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, розміщену в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують його діяльність.

Заповнюючи заявку, не забудьте обрати номінації, у яких заявка братиме участь. Додаємо “Положення про конкурс” та Витяг з Положення “Про конкурсні номінації”. Деталі: https://blagoukraine.org/news/423-blagoykraina-2019.html.

Маємо гарну новину! На численні прохання, цього року оргкомітет Національного конкурсу “Благодійна Україна” вводить нову постійну номінацію конкурсу, а саме – “Благодійність в сфері екології та охорони довкілля”. У цій номінації розглядаються заявки щодо діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері охорони довкілля та екології. (деталі: https://blagoukraine.org/news/426-ekologi.html)

Нагадуємо, що до 1 березня 2020 року триває прийом заявок на участь у Національному конкурсі “Благодійна Україна-2019”. 

Джерело UATV
дата 24.12.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×