Росія відмовилася скликати засідання ТКГ через “вибори” в ОРДЛО, – Ірина Геращенко

ОБСЄ отримало від російських представників відповідного листа

uatv
13.11.2018

Фото facebook.com/iryna.gerashchenko

Росія відмовилася скликати позачергове засідання Тристоронньої контактної групи у зв’язку незаконними “виборами” на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.  Про це перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, Росія категорично відмовилася від цієї ініціативи України, заявивши, що “не бачить у ній потреби”.

Заступник глави ВР зазначила, що ОБСЄ отримало від російських представників відповідного листа.

Геращенко наголосила, що цією відмовою РФ взяла на себе повну відповідальність за псевдовибори на Донбасі та їх руйнівні наслідки.

“Росія робить ставку на зрив мирних переговорів і нахабно демонструє, що до президентських виборів в Україні…ніяких просувань в мирних переговорах не буде. Росія прагне дестабілізації на фронті і вцілому в Україні. Росія дає зрозуміти, що ніякого прогресу у звільненні заручників і політв‘язнів не буде. Росія бачить долю окупованого Донбасу, як сіру зону, йде на заморожений конфлікт і створює там друге Придністров‘я”, – зазначила віце-спікер.

Вона вважає, що тепер українська влада і дипломати повинні мобілізувати всі зусилля і вимагати від європейських і американських партнерів посилення санкцій проти РФ .

“І ключове: ми не повинні дати Кремлю шансу втручатися в українські президентські і парламентські вибори…і завести лояльного Кремлю кандидата, який тихенько здасть Крим і Донбас”, – підсумувала Геращенко.

Нагадаємо, що в ОБСЄ погодилися взяти участь у позачерговому засіданні ТКГ через “вибори” в ОРДЛО.

Джерело UATV
дата 13.11.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV