Росія щорічно фінансує ОРЛО на 30 млрд рублів, – СБУ

uatv
18.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

Сьогодні, 18 січня, СБУ заявила, що розкрила механізм фінансування Росією фейкових органів влади на тимчасово окупованій території Донбасу.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу СБУ.

Щоб уникнути санкцій, Москва створила на власній території і в ОРДЛО спеціальні фінансові установи, через які проводять кошти. 

“За даними СБУ, щорічний обсяг фінансування РФ псевдодержавного утворення на тимчасово окупованій території Луганської області перевищує 30 мільярдів російських рублів. Це сума, що становить понад дві третини  від загальних потреб “бюджету” псевдореспубліки”, – йдеться у повідомленні.

На підставі цього українські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених задля повалення конституційного ладу або захоплення державної влади).

Ключову роль у незаконному фінансуванні відіграють так звані “міністр фінансів” та директор “держбанку”. Їм оголосили про підозру. Найближчим часом обвинувальні акти стосовно правопорушників будуть скеровані до суду для заочного засудження.

Раніше у розвідці заявили, що в ОРДЛО з Росії відправили колону військової техніки.

Джерело UATV
дата 18.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×