Росія розглядає Азовське море як шлях просування в Україну, – Сергій Наєв

uatv
11.01.2019
Фото ООС

Москва зацікавлена у тому, щоб тримати під контролем Азовське море, адже розцінює його як можливість для подальшого просування в Україну.

Про це в інтерв’ю австрійській газеті Wiener Zeitung заявив командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Укрінформ.

“Наразі ворог дуже активний передусім на Маріупольському напрямку та в районі Азовського моря. Азовське море для Росії становить особливий інтерес, оскільки Москва вбачає тут можливість для подальшого просування на українську територію. І, передусім, Москва хоче пробити сухопутний коридор до окупованого Росією Кримського півострову”, – сказав Сергій Наєв.

Водночас він додав, що зараз ситуація у зоні проведення ООС є контрольованою та стабільною, а окупаційні війська РФ поки що не наступають.

“Але це не означає, що вони припинили свої спроби провокувати подальший конфлікт”, – зазначив командувач Об’єднаних сил.

Нагадаємо, як наголосив міністр оборони України Степан Полторак, Україна не відмовиться від Азову. Наша держава й надалі буде здійснювати судноплавство в Азовському морі у відповідності до міжнародних норм і правил.

Джерело Укрінформ
дата 11.01.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV