Росія повинна відшкодувати компенсації за зруйноване житло на Донбасі, – МінТОТ

uatv
16.07.2019
Фото UATV

Україна вимагатиме від Російської Федерації відшкодування компенсацій за зруйноване внаслідок бойових дій житло на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Зазначається, що кошти, які наша держава витратить на компенсації для місцевого населення за їхні втрачені домівки, увійдуть до консолідованої претензії України до Росії для відшкодування.

Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” передбачено, що, відповідно до принципів і норм міжнародного права, Росія несе відповідальність за матеріальну чи нематеріальну шкоду, завдану нашій державі внаслідок агресії з її боку.

“Отже, кошти, витрачені у рамках виплати компенсацій за зруйноване житло, будуть включені до консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України”, – йдеться у повідомленні.

Уряд за ініціативи МінТОТ затвердив механізм виплати компенсацій за житлові будинки, які зруйновані на Донбасі внаслідок агресії РФ 10 липня.

Нагадаємо, у понеділок, 15 липня, ворог 17 разів порушив режим тиші, один військовий загинув.

Джерело UATV
дата 16.07.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV