Польща в Радбезі ООН закликала Росію надати ОБСЄ доступ на територію Криму (ВІДЕО)

uatv
15.03.2019
Скрін з відео

Польща стурбована тим, що дії Російської Федерації в Криму загрожують існуванню України, і заявляє про підтримку територіальної цілісності та суверенітету нашої країни.

Про це заявила представниця Польщі Йоанна Вронецька під час засідання Радбезу ООН з приводу 5-ї річниці окупації Криму сьогодні, 15 березня, повідомляє UATV.

“Сьогодні треба сфокусувати нашу увагу на Крим, де дії Росії загрожують самому існуванню країни. Польща повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, включаючи морські кордони. Ми стурбовані спробами Росії консолідувати незаконну анексію Криму, проведення виборів, підготовку законодавчих органів та інші дії РФ. Ми засуджуємо дії Росії проти українських морських суден, закликаємо до якнайшвидшого безумовного звільнення моряків і кораблів”, – заявила Вронецька під час виступу.

Також вона зазначила, що анексія Росією Криму – прекрасний приклад нехтування принципами міжнародного права.

Одна з головних проблем – це порушення окупантами прав людини на півострові.

“Ми стурбовані тим, що кримські татари постійно є мішенню нападок. Російська влада під приводом поширення екстремізму закриа Меджліс – представницький орган кримських татар. Ми закликаємо Росію дотримуватися своїх зобов’язань за міжнародним правом і не порушувати права людини. Необхідно надати безперешкодний доступ представникам ОБСЄ на територію півострова”, – зазначила дипломат.

LIVE | На заседании Совбеза ООН по поводу 5-й годовщины оккупации Крыма обсуждают ситуацию на полуострове

Опубліковано UATV на русском Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

Нагадаємо, за словами Аліма Алієва, за 5 років окупації в Криму понад 1,5 тис. разів порушувалися права людини.

Джерело UATV
дата 15.03.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV