Російський омбудсмен розповіла про стан Володимира Балуха, який голодує вже 2 місяці 

Тетяна Москалькова стверджує, що незаконно утримуваний у СІЗО в окупованому Криму українець не голодує, а харчується "за спеціальною схемою"

uatv
19.05.2018
Фото svoboda.org

Про це у Facebook повідомила український омбудсмен Людмила Денісова.

“Щойно переговорила з уповноваженим РФ з прав людини Тетяною Москальковою. Вона розповіла про свій візит до Симферопольського СІЗО. Тетяна Москалькова відвідала і переговорила з усіма 12-ма ув’язненими, стан яких я просила її перевірити”, – написала Денісова.

“Остання інформація про стан здоров’я Володимира Балуха з її слів така: “Нині це не повне голодування, а харчування за спеціальною схемою.

Українець перебуває в камері з людиною, з якою в нього склалися адекватні взаємини. “Володимир Балух попросив Тетяну Москалькову доробити туалет, що було одразу зроблено. Виглядає непогано як для людини, яка голодує майже 2 місяці”, – йдеться у повідомленні.

Також Москалькова розповіла про те, що відвідала ще одного українського в’язня Сімферопольського СІЗО Узеїра Абдуллаєва.

“Про Узеіра Абдуллаєва омбудсмен РФ розповіла, що особисто обстежила його ноги. Узеїр підтвердив, що зараз почувається значно краще, і додав, що не розуміє причини виникнення загострення. Медичну допомогу таки було надано своєчасно. Сьогодні жодних вимог не висловив. Лікування за необхідності буде продовжено”, – зазначила український омбудсмен.

Щойно переговорила з уповноваженим РФ з прав людини Тетяною Москальковою. Вона розповіла про свій візит до…

Опубліковано Людмилою Денісовою 18 травня 2018 р.

Нагадаємо, що Балух голодує з 19 березня і відмовляється припиняти голодування.

Мустафа Джемілєв закликав Володимира Балуха і Олега Сенцова припинити голодування.

Джерело UATV
дата 19.05.2018
категорії Крим
поділитися
Топ новин на UA|TV