Російських миротворців у Нагірному Карабасі не буде, – експерт (ВІДЕО)

uatv
19.10.2020
Фото АР

Росія грає важливу роль у конфлікті Вірменії та Азербайджану навколо Нагірного Карабаху. Зокрема, Кремль є союзником Вірменії. Проте вводити своїх миротворців у Нагірний Карабах Москва навряд чи стане.

Таку думку висловив російський політичний діяч, депутат Держдуми РФ I скликання Олександр Осовцов в ефірі програми “На самом деле: Россия” на телеканалі “Дом“.

“Миротворці завжди вводяться за згодою обох конфліктуючих сторін. Я думаю, що до згоди азербайджанської сторони ще досить далеко. І чи настане вона – невідомо”, – зазначив він.

Окрім того, сам конфлікт між Азербайджаном і Вірменією може сильно затягнутися. Зокрема, Азербайджан здатний вести тривалу війну “на виснаження” Вірменії.

“І які тоді можуть бути миротворці? Про що мова? Азербайджан – не сателіт Росії. Якщо він і чийсь сателіт, то це Туреччини. Тому ніяких миротворців бути не може, принаймні з Росії, але, я думаю, що і нізвідки. Хто, окрім турків, готовий посилати своїх солдатів вмирати на цій війні? Я думаю, що ніхто”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що немає ніякого підтвердження того, що Туреччина відправляє добровольців воювати на стороні Азербайджану.

Читайте також: Нагірний Карабах: Азербайджан повідомив про ракетний обстріл Вірменією Нахічевані (ФОТО)

Джерело UATV
дата 19.10.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×