Роман Сущенко написав лист-відповідь депутатам Європарламенту

uatv
19.04.2019

Український політв’язень Роман Сущенко написав листа депутатам Європарламенту, в якому подякував їм за привітання з днем народження.

Про це розповіла депутат ЄП від Польщі Анна Фотига на своїй сторінці в Facebook.

“Список українських політв’язнів та військовополонених, які незаконно утримуються в Росії, є довгим – йдеться по понад сотню людей, про яких ми постійно згадуємо в Європейському Парламенті. Один з них – журналіст Роман Сущенко, якому два місяці тому група депутатів відправила привітання з днем народження. Сьогодні Анна Фотига отримала від Романа Сущенка лист подяки за пам’ять і підтримку”, – сказано в повідомленні.

Також вона опублікувала текст листа, який датований 3 квітня.

“Дорогі та глибокоповажні депутати Європейського Парламенту, Марк Демесмакер, Едуард Кукан, Чарльз Теннок, Міхал Боні, Ребекка Гармс, Джулі Ворд і Анна Фотига! Я дуже зворушений Вашими привітаннями та щирими побажаннями. Дякую Вам. Ймовірно, напишу банально, але знайте: ваші слова мають для мене особливий вигляд, звук та вагу! Великий Бернард Шоу вважає, що банальність – це усього лише істина, яка втомилася. З ним не важко погодитися. Гідність виявляється у готовності відстоювати її”, – написав бранець Кремля.

Нагадаємо, що Роман Сущенко у колонії намалював пейзаж хорватського міста.

Джерело UATV
дата 19.04.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV