Родичі Едема Бекірова виїхали з Криму через тиск окупантів

uatv
03.03.2021
Фото з сайта slovoidilo.ua

Родичі колишнього бранця Кремля, кримськотатарського активіста Едема Бекірова, через тиск окупантів виїхали з Криму на материкову Україну.

Про це розповіла під час круглого столу в Херсонській ОДА з нагоди Дня спротиву окупації Криму його дружина, заступниця голови Генічеської РДА Гульнара Бекірова, пише Укрінформ.

Жінка наголосила, що в окупованому Криму продовжується тиск на кримських татар.

“Сьогодні йде вимушена депортація кримськотатарського народу. Прикладом є моя родина – після того, що сталося з Едемом, вже виїхала моя донька з онукою. І зі слізьми на очах виїхала моя мати, яка була депортована у 1944 році і повернулася у Крим лише у 2002 році”, – заявила Гульнара Бекірова.

Вона зазначила, що її рідні відчули тиск окупантів. Зокрема, доньку викликали у ФСБ, вона почала переживати за дитину.

“Я їй сказала: бери речі і приїжджай до нас. Вона зараз працює вчителькою. А мама тоді залишилася одна, бо ми, діти, живемо на Херсонщині. Уже шостий місяць, як вона виїхала з Криму, вона там залишила все – немає можливості перевозити речі. Проте, знаєте, мама має надію, що Крим повернеться”, – зауважила Бекірова.

Жінка розповіла, що Едем Бекіров за час після повернення з російського ув’язнення тричі лежав у лікарні, перехворів коронавірусом, наразі через стан здоров’я не може брати участь в усіх акціях та заходах.

Читайте також: МЗС розраховує, що ЄС застосує новий механізм санкцій до порушників прав людини в окупованому Криму

Раніше Верховна Рада закликала світ засудити окупацію Криму.

Джерело Укрінформ
дата 03.03.2021
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×