Роботи молодих науковців зацікавили наші міністерства, – президент (ФОТО)

uatv
13.02.2020
Фото ОП

Володимир Зеленський зустрівся з лауреатами премії президента України для молодих вчених за 2019 рік.

Про це інформує пресслужба ОП.

Зустріч відбулася у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського.

Глава держави ознайомився з роботами лауреатів премії. Також він оглянув експозицію Фонду президентів України та вручив лауреатам премії свідоцтва й нагрудні знаки.

“Я радий сьогодні відзначити українських вчених державними преміями. Я неодноразово казав і повторюватиму: найцінніше, що є в України, – це наші люди. Їхній розум, таланти, креативність та працьовитість. І це доводять наші науковці”, – сказав Зеленський.

За його словами, лауреатами цьогорічної премії стали 40 наукових робіт у сферах інфраструктури, енергетики, оборони, сільського господарства, медицини, екології, кібербезпеки тощо.

На сьогоднішню зустріч, крім науковців, були запрошені міністри та представники бізнесу, щоб вони змогли познайомитись одне з одним і запланувати початок співпраці.

“Це важливий крок, щоб відновити ефективну комунікацію та партнерство між наукою, владою та бізнесом. Я знаю, що низка робіт уже зацікавила наші міністерства – Міністерство інфраструктури, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерство енергетики та захисту довкілля. Ми всі дуже сподіваємося, що це принесе користь, дивіденди нашій державі і вам, поважні вчені та науковці”, – наголосив президент.

Також він зазначив, що держава має створити нормальні умови для роботи науковців.

Нагадаємо, що Зеленський виступить на окремій сесії Мюнхенської конференції з питань безпеки.

Джерело UATV
дата 13.02.2020
категорії Наука
поділитися

Топ новин на UA|TV