РНБО розробляє Стратегію кібербезпеки України

uatv
24.09.2020
Фото Укрінформ

У Раді національної безпеки і оборони почали розробляти Стратегію кібербезпеки України. Над її створенням працюють фахівці Національного координаційного центру кібербезпеки, який діє при відомстві.

Про це повідомляє пресслужба РНБО, інформує UATV.

Як повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, робочу групу, яка розроблятиме стратегію, створили на базі НКЦК після затвердження президентом Стратегії нацбезпеки держави. Працюватимуть над розробкою представники ключових державних органів, які спеціалізуються на безпеці в цьому напрямі.

“Стратегія визначатиме пріоритети національних інтересів України у сфері кібербезпеки, а також основні підходи та напрями до формування питань кіберзахисту. Впевнений, це суттєво посилить оборонну складову кіберпростору країни”, – наголосив Олексій Данілов.

Розробники Стратегії під час її підготовки враховуватимуть найкращі міжнародні практики. Також до її створення залучатимуть фахівців приватного сектору та громадськості, які спеціалізуються на питаннях кібербезпеки.

Глава української держави Володимир Зеленський 14 вересня указом №392 увів у дію рішення РНБО від 14 вересня 2020 року “Про Стратегію національної безпеки України”.

Нагадаємо, СБУ затримала кіберзлочинців, які прослуховували телефонні розмови.

Читайте також: Податки, кібербезпека: Україна та Іспанія підписали 4 угоди

Джерело UATV
дата 24.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×