РНБО продовжила санкції проти Росії, які чітко синхронізовані із ЄС та США

Рада національної безпеки й оборони України розглянула рішення про запровадження санкцій проти Росії, а також – питання продовження санкцій

uatv
02.05.2018
Фото АП

Продовжені раніше введені санкції за анексію Криму та агресію на Донбасі, повідомляє прес-служба президента.

“Дуже важливо, я хотів би наголосити, що й попередні санкції, які зараз продовжуються, чітко синхронізовані з нашими партнерами із Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки. Зі всією глобальною проукраїнською коаліцією. І пов’язані (санкції, – ред.) із невиконанням Російською федерацією спільної позиції – нашої, США, ЄС, не імплементацією Мінських угод, не забезпеченням безпекового пакету Мінських угод, відсутністю реального припинення вогню”, – заявив Петро Порошенко.

Президент пояснив, що своїм сьогоднішнім рішенням “ми скоординуємо нові санкції, які запроваджуються, із санкціями Сполучених Штатів Америки проти громадян і юридичних осіб Російської Федерації. Вони пов’язані як із застосуванням хімічної зброї в центрі Європи – РФ у Великій Британії, так і з проведенням незаконних виборів президента на території окупованого Криму”.

Петро Порошенко також зазначив, що до підготовки проектів цих рішень були залучені СБУ, Міністерство внутрішніх справ, уряд, Міністерство економіки і Національний банк.

Раніше повідомлялося, що сьогодні РНБО візьметься за нові санкції проти Росії.

Джерело UATV
дата 02.05.2018
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×