Рішення Конституційного Суду: президент звернувся до правоохоронних органів

uatv
29.10.2020
Фото ОП

Під головуванням президента Володимира Зеленського сьогодні відбувається термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України щодо невідкладних заходів, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу.

Про це пише UATV із посиланням на ОП.

Президент звернувся до правоохоронних органів з проханням встановити всі деталі ухвалення нещодавніх рішення КС.

“Справа не тільки в цьому рішенні, а й загалом у цілеспрямованих діях певних людей на підрив суспільного договору в Україні та на створення реальної загрози національній безпеці та обороні нашої держави”, – сказав Володимир Зеленський.

Він зауважив, що демонтаж контрольних функцій Національного агентства з питань запобігання корупції та кримінальної відповідальності за свідоме порушення вимог законодавства при декларуванні ніколи не буде сприйнятий ні українським суспільством, ні європейськими партнерами.

“Одразу скажу про головне, щоб ні в кого не було навіть найменшого сумніву, – система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроєкти для її поновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради як невідкладні“, – наголосив президент України.

Він закликав членів РНБО напрацювати конкретні рішення.

“Головні питання. Чому взагалі з’явилося дане рішення Конституційного Суду України? Які мотивації вбачаємо в цьому рішенні ми? Яка законодавча база потрапила під рішення Конституційного Суду і чому саме?” – зазначив глава держави.

Читайте такожРішення Конституційного Суду не вплинуть на безвіз із ЄС, – Стефанішина

Рпаніше в Офісі президента заявили, що Володимир Зеленський обов’язково використає своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити сталу роботу системи електронного декларування та невідворотність відповідальності за умисне порушення цих правил. 

Джерело UATV
дата 29.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×