Рідні бранців Кремля звернулися до Володимира Зеленського

uatv
22.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Родичі утримуваних у Росії українських політв’язнів і правозахисники звернулись до Президента України Володимира Зеленського щодо першочергових дій.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

“З величезною надією ми сприйняли Вашу переможну промову 21 квітня 2019 після оголошення даних екзит-полу. У своєму зверненні до народу України Ви наголосили, що питання звільнення політв’язнів та військовополонених – в пріоритеті у Вас як майбутнього Президента України”, – йдеться у зверненні, підписаному 10 громадськими організаціями.

Зокрема, родичі бранців Кремля та захисники їхніх прав подякували Зеленському за увагу до долі політв’язнів і закликали зробити все можливе, “аби шанс налагодити перемовини з Російською Федерацією не був втрачений”.

Підписанти наголошують на необхідності запровадити посаду Уповноваженого президента з питань звільнення заручників Кремля, створити Координаційну Раду з питань звільнення заручників при Адміністрації Президента, публічно підтримати законопроект “Про правовий статус і соціальні гарантії осіб, які незаконно позбавлені волі” та законопроект №9438 про зміни до Кримінального кодексу України, який встановлює відповідальність за злочини проти людяності.  

Також Зеленського просять сприяти вдосконаленню санкційної політики України відносно Росії та її громадян, причетних до політичних переслідувань.

Раніше повідомлялося, що у Російській Федерації нині незаконно ув’язнені з політичних та релігійних мотивів вже понад 230 громадян.

Джерело UATV
дата 22.05.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×