Річниця визволення Слов’янська: у місті відбулася артакція (ФОТО)

uatv
05.07.2020
Фото з сайта dn.gov.ua

До дня визволення міст півночі Донецької області від російської окупації отвори від куль на стелі Слов’янська перетворили на маки.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Донецьку обласну державну адміністрацію.

Зазначається, що стелу пошкодили у 2014 році під час запеклих боїв між проросійськими найманцями та українськими захисниками. 

Активна молодь області намалювала червоні маки в місцях отворів, що залишили кулі та осколки ворожих снарядів, на знак пам’яті про події 2014 року – квіти символізують кров, яка була пролита українськими військовими.

В артакції взяли участь прем’єрміністр України Денис Шмигаль, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.  

“Цією акцією підтримуємо всіх бійців, що боронять на передовій наше мирне  небо в Україні.  Ця акція була ініційована волонтерами.  Молоді люди зробили таку пропозицію. Звичайно, це символізм, але він уже важливий”, – сказав Шмигаль.   

Читайте такожЗагроза повномасштабної агресії з боку РФ актуальна з 2014 року, – Неїжпапа

Нагадаємо, що сьогодні виповнюється 6 років із дня визволення українською армією від російської окупації Слов’янська і Краматорська. Президент України Володимир Зеленський і прем’єрміністр Денис Шмигаль привітали українців.

Джерело UATV
дата 05.07.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×