РФ вдвічі збільшила військову присутність у Криму, – Джапарова (ВІДЕО)

uatv
17.09.2020
Фото Укрінформ

Росія збільшує військову присутність у Криму, а це несе загрозу не тільки регіональній чорноморській безпеці, а й глобальній безпеці загалом.

Про це в програмі “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом” заявила Еміне Джапарова, перший заступник міністра закордонних справ України.

“Російська Федерація вдвічі збільшила військову присутність у Криму – і з точки зору чисельності своєї армії, і з точки зору модернізації своїх військових можливостей, і на суші, і на воді, і в повітрі. І для нас це перманентна загроза. Ми, звичайно ж, говоримо про це на всіх рівнях, зокрема НАТО. Ми говоримо про те, що відбувається активна колонізація півострова. Ми бачимо, як зараз мусуються дуже багато питань, зокрема й поставки води, в такому контексті, що Україна займає негуманну позицію, позбавляючи своїх громадян води. Але при цьому ми розуміємо, що Російська Федерація, як країна-окупант, згідно з міжнародним правом, повністю несе відповідальність за стан громадян на території Криму, і зараз, мені здається, перекладає цю відповідальність на Україну. Це теж є формою політичного тиску. Звичайно, ми це все спостерігаємо”, – зазначила вона.

Читайте такожРосія сама має забезпечити водою населення окупованого Криму, – МЗС України

У зв’язку з цим перший заступник міністра закордонних справ України озвучила основний меседж партнерам по НАТО від України: “Ми повинні розробити спільну стратегію протидії російській загрозі”.

Раніше країни ООН засудили порушення Росією прав людини в окупованому Криму.

Джерело UATV
дата 17.09.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×