РФ у період карантину не підтримувала малий і середній бізнес, – Бєлковський (ВІДЕО)

uatv
07.07.2020
Фото з сайта radiosvoboda.org

Кремль не розглядає малий і середній бізнес як системоутворюючий для економіки. Тому під час карантину Російська Федерація, на відміну від інших країн, не надавала масштабної підтримки підприємцям такого рівня.

Про це розповів політолог Станіслав Бєлковський у програмі “На самом деле: Россия” на телеканалі “Дом“.

“Стало остаточно зрозуміло, що Кремль не розглядає малий і середній бізнес як важливого гравця в економіці. Системоутворюючими вважаються тільки великі корпорації, в основному в енергетичному секторі, або підконтрольні машинобудівній корпорації “Російські технології”, – зазначив політолог.

Великі корпорації завжди можуть розраховувати на державну фінансову підтримку, якою б масштабною вона не була. Водночас, за словами президента РФ Володимира Путіна, мале та середнє підприємництво є таким, яке проходить, і “як бур’ян проросте завжди”.

“Можна збанкрутувати, і нічого принципового для економіки країни не зміниться. Саме тому масштабної підтримки малого і середнього підприємництва в період карантину не було в Росії, на відміну від низки інших країн”, – додав Бєлковський.

Крім того, була показана критична роль емігрантів у деяких секторах економіки, зокрема – в будівництві. Особливо це було помітно у великих містах, насамперед – у Москві. Часткове пом’якшення карантину 12 травня, за великим рахунком, було пов’язане саме з правами та інтересами емігрантів.

“Зокрема, відновлення будівництва та певні послаблення в роботі громадського транспорту були пов’язані з побоюваннями того, що емігранти, які залишилися без засобів існування – а тільки в Москві є кілька сотень тисяч нелегальних емігрантів, – влаштують якісь бунти, в порівнянні з якими нинішні американські хвилювання здадуться дитячими пустощами”, – говорить політолог.

Читайте також: Росія на переговорах у Берліні не ставила Україні ультиматумів, – Резніков

Джерело UATV
дата07.07.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×