РФ повертає Україні захоплені військові кораблі

uatv
17.11.2019
Фото з сайта ru.krymr.com

Росія повертає Україні катери “Нікополь”, “Бердянськ” і буксир “Яни Капу“, які захопила у листопаді 2018 року в Керченській протоці.


20:56 Українські буксири “Сапфір”, “Титан” і “Гайдамаки”, які, за повідомленнями низки ЗМІ, вийшли в Чорне море, щоб зустріти і супроводити в порт Одеси захоплені Росією в листопаді 2018 року біля берегів Криму українські військові катери “Нікополь”, “Бердянськ” і буксир “Яни Капу” – продовжують рух до Керченської протоки. Про це пише Крим.Реалії з посиланням на дані автоматичної ідентифікаційної системи (АІС).

19:00 Як повідомляє моніторингова група “Інституту Чорноморських стратегічних досліджень”, редакції BlackSeaNews та “Майдану закордонних справ”, два українські катери та буксир після передачі їх Росією йтимуть до Одеси не менш як 43 години.

14:27 З’явилися фото виходу суден із акваторії Керчі. За інформацією видання Крим.Реалії, незадовго до виходу кораблів з акваторії стоянки суден “Генмол” у Керчі територію біля військової частини, де вони перебували, перекрили, на місці чергували силовики і люди у цивільному.

Українські судна прослідували через Керченську протоку у супроводі російських кораблів. Зустрічати їх будуть у нейтральних водах три українських буксири – “Сапфір”, “Титан” і “Гайдамаки”.

Фото з сайта ru.krymr.com

12:00 З’явилися фото і відео повернення кораблів. Їх опублікував ресурс Керч.ФМ. Під час руху кожне судно супроводжував російський буксир, попереду рухалася берегова охорона.

Фото з сайта kerch.fm

11:30 Українські судна вийшли з Керчі. Про це повідомив у Facebook адвокат Микола Полозов.

“Просто зараз кораблі “Бердянськ”, “Нікополь” і “Яни-Капу” виводять із Керчі. Після передачі їх Україні, Російська Федерація зможе надати звіт трибуналу ООН про виконання двох пунктів травневого наказу (наказу про застосування забезпечувальних заходів Міжнародного трибуналу ООН з морського права, який був винесений 25 травня цього року, – ред.)”, – написав він.

Таким чином, за словами Полозова, Росія виконає уже два пункти рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права.

Джерело UATV
дата 17.11.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV