РФ побудує в окупованому Криму два нових СІЗО, – правозахисник

uatv
10.11.2019
Фото КримЅОЅ

Окупаційна влада РФ планує побудувати в Криму два слідчих ізолятори, що дозволить значно збільшити кількість затриманих.

Про це сказав виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко, повідомляє Крим.Реалії.

Він наголосив, що СІЗО Сімферополя був одним з найгірших за умовами утримання в Україні.

“Один ізолятор в місті точно побудують, з двома блоками на 1000 і на 500 місць. Я не знаю, що мотивує російську владу, яка окупувала Крим. Можливо, вона намагається встановити побільше об’єктів своєї системи виконання покарань, правосуддя, – сказав правозахисник. –  Беззаперечно позитивну або негативну оцінку в цій ситуації давати не можна, оскільки, з одного боку, йдеться про поліпшення умов, з іншого – це, можливо, використовуватиметься для збільшення кількості затриманих“.

Олександр Павліченко переконаний: будівництво нових СІЗО на окупованому півострові – це загроза для тих, хто на сьогоднішній день на свободі, але розуміє, що “протистояння окупаційному режиму в Криму може призвести до втрати свободи”.

Нагадаємо, окупанти на території незаконно анексованого півострова відпустили ветерана кримськотатарського руху Айше Сеїтмуратову, яку затримали напередодні.

Джерело Крим.Реалії
дата 10.11.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×