РФ перевозила до Сирії “вагнерівців” військовими кораблями, – СБУ (ФОТО)

uatv
26.04.2019
Фото СБУ

Служба безпеки України встановила особи ще восьми найманців із громадян нашої держави та Росії, які брали участь у терористичній діяльності російських спецслужб у складі ПВК “Вагнер” на території України, Сирії, ЦАР і Судану.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Встановлено нові докази вербування найманців із громадян України ‒ учасників незаконних збройних формувань на Донбасі, та їхнє переправлення до Сирії кораблями ВМФ РФ для участі у бойових діях у складі позаштатного підрозділу російської військової розвідки ПВК “Вагнера”. Водночас отримані дані вкотре наочно викривають брехню вищого командування Збройних сил Росії. Так, СБУ ідентифікувала особи 8 найманців, яких влітку 2016 року було доставлено в Сирію на великому десантному кораблі (ВДК) “Цезар Куніков” Чорноморського флоту ВМФ РФ”, – йдеться у повідомленні.

Усі восьмеро входили до складу ротної тактичної групи (РТГр) “Карпати” ПВК “Вагнера”, також відомої як РТГр “Весна” за позивним її командира – громадянина РФ Дмітрієва Олексія Павловича, 16.11.1977 р.н.

Співробітникам СБУ вдалося отримати фотодокази, які підтверджують, що найманці перебували саме на борту ВДК “Цезар Куніков”. На знімках помітні кормова спарена 57-мм артилерійська установка АК-725 та міжкормова артилерійська палуба, правий борт.

Серед ідентифікованих осіб ‒ сім громадян України та один громадянин РФ.

“Загалом Службою безпеки України вже встановлено особи 125 громадян України, які причетні до терористичної діяльності російських спецслужб у складі ПВК “Вагнера” на території України, Сирії, ЦАР та Судану”, – зазначають у відомстві.

Нагадаємо, раніше СБУ оприлюднила імена 206 найманців російської військової розвідки зі складу “Вагнера”.

Джерело UATV
дата 26.04.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV