Результати засідання ТКГ: учасники домовилися про збереження режиму тиші на Донбасі

uatv
30.10.2020
Фото Міноборони України

Під час засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи, яке відбулося сьогодні, 30 жовтня, сторони домовилися про збереження режиму тиші на Донбасі, а також обговорили, як запобігти подальшим випадкам порушення домовленостей.

Про це повідомляє українська делегація в ТКГ у Facebook, інформує UATV.

“Українська делегація зажадала від російської сторони та запросила допомоги у представників ОБСЄ вжити негайних заходів щодо припинення порушення режиму припинення вогню та ескалації збройного конфлікту, яка має ознаки заздалегідь запланованої”, – йдеться у повідомленні.

Також сторони домовилися продовжити консультації на наступному засіданні ТКГ, яке заплановане на 10 листопада цього року.

Крім цього зазначається, що очільник СММ ОБСЕ в Україні, модератор Рабочої підгрупи з питань безпеки ТКГ посол Яшар Халіт Чевік підтримав наміри сторін притримуватися режиму тиші.

“Слід додатково зазначити, що українська делегація розуміє, що гарантовано домовитися можливо лише тоді, коли головний гравець, який стоїть за спиною однієї зі сторін на лінії розмежування, дає згоду домовитися. Тому в української делегації залишається питання: чи розуміють наші візаві всю міру своєї відповідальності щодо можливої ескалації збройного конфлікту?..”, – водночас додають представники України.

Нагадаємо, засідання ініціювала українська сторона через загибель і поранення захисників нашої держави внаслідок ворожих обстрілів у ніч на 30 жовтня.

Читайте також: На Донбас із РФ доставили 20 вантажівок зі зброєю за два тижні, – розвідка

Джерело UATV
дата 30.10.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×