Резніков запропонував створити держпідприємство, яке відповідатиме за утримання КПВВ, – Замлинський (ВІДЕО)

uatv
29.07.2020
Фото з сайта loda.gov.ua

Віцепрем’єрміністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков запропонував створити державне підприємство, яке буде відповідати за утримання КПВВ.

Про це у програмі “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом” повідомив перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський.

“Міністерство реінтеграції, Олексій Юрійович Резніков, як профільний віцепрем’єр, виступив з ініціативою про створення окремого державного підприємства, в зоні відповідальності якого буде утримання КПВВ. Я говорю про три КПВВ на адмінкордоні між Херсонською областю та АР Крим та м. Севастополем. Також чотири КПВВ в Донецькій області. Два: один з яких діє – це “Станиця Луганська”, в Луганській області, “Золоте” і “Щастя”. Це буде зона відповідальності конкретно взятого державного підприємства, яке забезпечуватиме і відповідний благоустрій, і утримання”, – розповів він.

Замлинський зазначив, що в міністерстві розуміють, що рано чи пізно окуповані території перейдуть під повноцінну юрисдикцію української влади, тому ці КПВВ не стаціонарні.

Читайте також: Ростислав Замлинський розповів про умови зняття економічної блокади на окупованих територіях (ВІДЕО)

“Ми припускаємо, що вони будуть із модульних конструкцій. І дуже хочемо, щоб найближчим часом вони були на кордоні з Російською Федерацією. Там, де це передбачено в межах міжнародних домовленостей”, – висловив позицію представник Мінреінтеграції.

Раніше повідомлялося, що Міністерство реінтеграції готове взяти під управління всі КПВВ України.

Джерело UATV
дата 29.07.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×