Резніков розповів, у яких питаннях очікує компромісів із РФ у мирних переговорах (ВІДЕО)

uatv
08.07.2020
Фото ОП

Компромісів з Росією в мирних переговорах можна очікувати у низці питань, зокрема – в обговоренні взаємного звільнення утримуваних осіб.

Про це розповів міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в програмі “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом“.

“Компроміси можуть бути точно по низці позицій – у питаннях взаємного звільнення утримуваних осіб, у питанні режиму припинення вогню і взаємодії, в питанні розмінування, будівництва нових КПВВ. Також обговорювали, щоб відкрити знову пропуск в Донецькій області в КПВВ, який знову закритий з тієї сторони”, – зазначив Олексій Резніков.

Також він розповів, що під час зустрічі політичних радників лідерів країн-учасниць Нормандського формату, яка відбулася 4 липня, сторони підготували рекомендації Тристоронній контактній групі, засідання якої відбудеться сьогодні, 8 липня. Крім глави Мінреінтеграції, участь у переговорах взяв також керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

“Нормандський формат – це головний політичний майданчик на рівні, насамперед, лідерів країн, потім політично. Мінськ – це логістичний майданчик, який займається технічною обробкою тих рішень і завдань, які є. В принципі були відпрацьовані рекомендації політичних радників про те, що порадити або рекомендувати Тристоронній групі, про що і як вони мають домовитися. А далі вже питання технічної реалізації. Російська сторона не була в принципі проти, не було очевидних заперечень. Далі різні трактування, інтерпретації, суперечка про слова, в якій черговості поставити, що є пріоритетом”, – розповів Олексій Резніков.

Читайте також: У Берліні відбулася “нормандська зустріч” на рівні політрадників: в Офісі президента розповіли про результати

Джерело UATV
дата 08.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×