Ремонтні роботи відбуваються на 3,5 тис. км доріг, – очільник “Укравтодору” (ВІДЕО)

uatv
11.07.2020
Фото з сайта glavcom.ua

У цьому році в Україні заплановано відремонтувати 4200 км доріг, зараз роботи відбуваються вже на 3500 км.

Про це в ефірі програми “На самом деле: Украина” на телеканалі “Дом” сказав глава “Укравтодору” Олександр Кубраков.

На питання, чи проводитиметься будівництво доріг конкретно до адмінлінії з Кримом і з територіями ОРДЛО, Кубраков відповів ствердно.

“Я почну з територій Донецької і Луганської областей. Насправді буде однозначно, проводиться вже. Наш перший об’єкт, який ми в цьому році відкриваємо – “Сєвєродонецьк – Станиця Луганська“. Я був уже на ній три рази за цей період. Буквально через декілька тижнів ми її вже відкриваємо повністю. там практично завершене будівництво. Я був там позавчора в складі делегації на місці лісових пожеж. Нам дуже сильно дякували хлопці з ДСНС, тому що реально дороги раніше не було. І пожежники зараз, завдяки дорозі, хоч змогли доїхати на місце пожежі досить швидко, оперативно. Вони з’їжджалися з різних регіонів. Незважаючи на те, що все одно є жертви і це велика трагедія, проте могло б бути набагато гірше, якби просто було так, як раніше”, – розповів глава “Укравтодору”.

За його словами, зараз там майже 130 км ідеальної дороги безпосередньо до пункту перетину зі Станицею Луганською. До того ж, скоро почнеться будівництво дороги до пункту пропуску “Золоте” з Сєвєродонецька.

“Скоро ми приступаємо і в цьому році зробимо до КПВВ “Золоте” дорогу з Сєвєродонецька. Всі 45 км ми робимо в цьому році, повністю завершуємо. І в Донецькій області вже є кілька об’єктів, вже спрямованих до пунктів перетину. По Херсонській області теж тільки приступаємо. У цій області починається проект “Велике будівництво”. Проте ми теж постараємося дотягнути свої ділянки”, – зазначив Кубраков.

Він додав, що за поточний рік в державі ввели в експлуатацію тисячу кілометрів доріг, при тому, що за весь минулий рік відремонтували тільки 800 км дорожнього покриття.

“Якщо говорити про плани… Ми десь вийшли на об’єкти загальним обсягом близько 3,5 тисячі кілометрів. Крім окремих найбільш критичних ділянок, де ми виходимо з тендерів, з якихось процедур, експертиз, все більш-менш за планом йде. у нас був план на цей рік 4200 км. Якщо взяти об’єкти, які входять в цей план, то на загальній протяжності 3500 км вже йдуть роботи”, – сказав глава “Укравтодору”.

Читайте також: На Донбасі ремонтують дорогу Покровськ-Бахмут-Михайлівка (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 11.07.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×