Рекордна кількість науковців подалася на конкурс полярників для антарктичної експедиції

uatv
07.11.2019
Фото з сайта ain.ua

Сьогодні, 7 листопада, директор Національного антарктичного наукового центру МОН Євген Дикий заявив про підсумки прийому заявок до 25-ої Української антарктичної експедиції (УАЕ).

Про це повідомляє UATV з посиланням на МОН України.

На місця науковців на 25-ту УАЕ на 2020-2021 роки подали заяви удвічі більше кандидатів, ніж торік. 36 науковців претендують на 7 місць в експедиції.

“Це означає, що “туристична” хвиля – ті, хто просто хоче поїхати в одне з найвіддаленіших і найсуворіших місць планети, – дещо спала. Натомість науковці відкривають для себе можливість проведення в Антарктиді унікальних наукових досліджень. І це справді важливо, адже в Антарктиді Україна робить науку світового рівня”, – розповів Євген Дикий.

Загалом документи подали 88 кандидатів: 66 чоловіків та 22 жінки. В середньому це більш як 7 претендентів на 1 місце, адже в загін зимівників набирають 12 фахівців: 7 науковців, дизеліста-електрика, системного механіка, системного адміністратора зв’язку, лікаря та кухаря.

Найбільше бажаючих виявилось займатись біологічними дослідженнями (15 кандидатур).

Хто все займе 12 вакантних місць в експедиції, стане відомо у січні 2020 року. Кандидати мають пройти ще співбесіду, психологічне тестування, медогляд та відповідні тренінги.

Інфографіка МОН

Нагадаємо, що на антарктичній станції “Академік Вернадський” з’явився інтернет.

Джерело UATV
дата07.11.2019
категорії Наука
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×