Реконструкція історії: як у проекті “Ніч в музеї” на UATV “оживають” артефакти

Дивіться проект про неймовірні експонати українських музеїв щонеділі о 21:40

uatv
03.05.2018
Фото UATV

“Ніч в музеї” – це проект, який не просто показує та “сухо” розповідає про музейні експонати, а й подає їх у всій красі історичної слави, відтворюючи та навіть реконструюючи події минулого за їхньої участі.

“Мета проекту розповісти світу про найвидатніші українські артефакти, їхніх власників, творців, відкривачів. І ще раз наголосити, що це саме українські артефакти не радянські, не російські”, – розповідає журналіст проекту Руслан Давиденко.

За його словами, в українському телепросторі катастрофічно бракує якісних програм про українські музеї, саме тому журналісти UATV вирішили взятися за створення цього проекту. Географія “Ночі в музеї” – вся Україна.

“Музеїв відзнято вже дуже багато. І художній, і історії України, і декоративно-прикладного мистецтва, й музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків, і Київська картинна галерея, музей-садиба К. Білокур, квартира-музей М. Леонтовича в Тульчині, меморіальний музей М. Леонтовича у с. Марківка, – ділиться журналіст. – Але є в Україні ще чимало об’єктів, про які ми обов’язково розповімо світу”.

Дізнавайтеся більше про дивовижну долю шедеврів українських музеїв у програмі “Ніч в музеї” щонеділі о 21:40.

Наталія МАРЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 03.05.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV