Рефат Чубаров наполягає, щоб наступний обмін відбувся за формулою “всіх на всіх”

16.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров наполягає на тому, щоб наступний обмін утримуваними особами з Росією включав усіх політв’язнів із Криму, а звільнення відбувалося за принципом “всіх на всіх”.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ATR, інформує UATV.

“Для нас дуже важливо, щоб українська держава демонструвала, що це наші громадяни, що Крим – наша територія. Виключення з переговорів Криму посилювало позиції Російської Федерації і давало їм моральне право в інших країнах казати: “Бачите, українці за замовчуванням визнають (окупацію Криму)”, – зазначив Чубаров.

Глава Меджлісу наголосив, що взаємодіє з людьми, які займаються підготовкою наступного етапу взаємного звільнення.

“Зараз у нас повна взаємодія з тими людьми, які займаються підготовкою, принаймні ведуть переговори щодо наступного етапу, і вже кілька днів ми розглядаємо всіх політв’язнів – і тих, хто на території РФ був заарештований за різними приводами. Намагаємося давати різні аналізи. Я не знаю, коли відбудеться цей обмін, ми наполягаємо, щоб це був обмін “всіх на всіх”. Як у результаті буде – це покаже наша робота”, – сказав Чубаров.

Раніше міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що представники України продовжуватимуть працювати заради остаточної формули обміну “всіх на всіх”.

Джерело ATR
дата 16.01.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×