Радбез ООН закликає Баку і Єреван до миру

uatv
30.09.2020
Фото АР

Рада Безпеки ООН закликала Вірменію і Азербайджан до негайного припинення вогню.

Про це повідомляє DW.

ООН висловила стурбованість “відомостями про широкомасштабні воєнні дії вздовж лінії розмежування в зоні конфлікту в Нагірному Карабасі“.

У заяві всіх 15 держав цього органу засуджується застосування насильства в регіоні. Радбез закликає Єреван і Баку повернутися за стіл переговорів і продовжити співпрацю з Мінською групою Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ).

Мінська група ОБСЄ була створена 1992 року для мирного врегулювання Нагірно-Карабахського конфлікту. До її складу входять Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Німеччина, Італія, Швеція, Фінляндія і Туреччина. Співголовами є Росія, Франція та США.

Бої за Нагірний Карабах між Вірменією і Азербайджаном поновилися 27 вересня.

Як повідомляє Європейська правда, обидві країни повідомляють про десятки убитих і сотні поранених з обох сторін в результаті бойових дій.

Єреван офіційно визнав загибель 84 вірменських військових і орієнтовно 200 поранених, з яких 120 лікуються, а решта вже повернулися до лав збройних сил.

Баку не наводить офіційну інформацію про втрати серед своїх військовослужбовців.

Раніше президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що з неділі в результаті обстрілу з боку вірмен загинули 10 мирних жителів.

У свою чергу в МЗС Вірменії повідомили про смерть мирного жителя в результаті нападу азербайджанців в місті Варденіс.

Нагадаємо, що українцям радять не їхати до Азербайджану й Вірменії.

Джерело UATV
дата 30.09.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×