Рада Європи допомагатиме Донеччині у процесі децентралізації, – Олександр Куць

Основні напрями співпраці влада регіону обговорила з представниками РЄ

uatv
25.10.2018

Фото Facebook Олександр Куць

У Краматорську делегація представників Ради Європи в Україні на чолі з Даніелем Попеску зустрілася з представниками місцевої влади. Під час зустрічі сторони визначили основні напрями співпраці.

Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць на своїй сторінці у Facebook.

“Підвищення спроможності місцевого самоврядування – як фінансової, так і проектної; стимулювання розвитку управлінського ресурсу на рівні громад; підтримка процесу децентралізації та активне залучення у суспільно-громадське життя тимчасово переміщених осіб та національних меншин. Такі напрямки спільної роботи окреслили під час зустрічі з делегацією Представництва Ради Європи в Україні на чолі з Даніелем Попеску”, – написав він.

Також Олександр Куць зазначив, що ДонОДА напрацювала стратегію розвитку Донецької області та створила інвестиційний паспорт, який збирається презентувати на конференції донорів, запланованій на найближчий час.

Нагадаємо, Рада Європи розпочала трирічну ініціативу з надання допомоги переселенцям в Україні. Заплановані заходи покликані покращити захист внутрішньо переміщених осіб.

Джерело UATV
дата 25.10.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV