Рада Європи та Представництво ЄС презентують проєкти в Україні

uatv
11.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

Сьогодні, 11 жовтня, Рада Європи та Представництво Європейського Союзу продемонструють проєкти, які планують реалізувати в Україні у 2019-2021 роках.

Про це повідомляє Укрінформ.

Проєкт “Активізація заходів із протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в Україні” здійснюватиметься до кінця 2021 року.

Бюджет – 500 тис. євро, 80% цієї суми фінансується ЄС і 20% – Радою Європи. Він спрямований на зміцнення інституційної спроможності та нормативної бази відповідно до стандартів РЄ та інших міжнародних стандартів для розв’язання питань, порушених MONEYVAL – моніторинговим органом Ради Європи у протидії відмиванню грошей і фінансуванню тероризму.

Крім цього окремого національного проєкту, Україна бере участь у чотирьох регіональних проєктах загальним бюджетом у 2,4 млн євро.

Вони спрямовані на запобігання та протидію економічній злочинності; зміцнення професійного статусу юриста; вдосконалення доступу до правосуддя через позасудові механізми відшкодування збитків потерпілим від дискримінації, злочинів на ґрунті ненависті та мови ворожнечі в країнах Східного партнерства; сприяння доступу жінок до правосуддя.

Раніше Рада Європи закликала РФ надати доступ правозахисникам до окупованого Криму.

Джерело Укрінформ
дата 11.10.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV